Jediný

opravdový catering

Ochutnejte

práci nejlepších

Naše společnost byla založena v roce 2016 spojením nejlepších kuchařů a cukrářů. Máme zkušenosti s přípravou pohoštění pro malé oslavy ale i pro velké sportovní akce. Dbáme na to, aby pokrmy byly připraveny z těch nejlepších a nejkvalitnějších surovin. Všichni naši zaměstnanci jsou vyškolení profesionálové, abychom vám a vašim hostům zajistili perfektní servis a jedinečný gastronomický zážitek. S návrhem akce Vám rádi poradíme a vytvoříme společně zážitek, který si díky naší gastronomii a skvělé organizaci se svými hosty naplno užijete! Chcete-li sestavit nabídku podle Vašich představ nebo finančních možností nebo máte-li jen dotaz, jsme Vám plně k dispozici.
Těšíme se na spolupráci.
Tým Catering Landa Dvořák

Další služby

Nabízíme široké spektrum cateringových služeb.

Řeznictví Landa

Hrdě pokračujeme v tradici, kterou v naší rodině před více jak sto lety založil náš praděd. Našim klientům nabízíme uzeniny vlastní výroby, to nejkvalitnější maso a širokou nabídku teplého pultu, lahůdek a salátů.

Bistro U Řezníka

U nás v bistru najdete neotřelou atmosféru, unikátní interiér a skvělá jídla. Vše je připravováno s láskou a péčí z čerstvých lokálních surovin. Prostor je co možná nejvíc otevřený a světlý, včetně kuchyně, kde vidíte kuchařům pod ruce. Doražte k nám na bohatou snídani, skvělý oběd nebo jen tak na dobrou kávu, dort nebo naše vlastní pivo.