Raut

Raut

Rauty jsou moderní a pohodlnou variantou slavnostního občerstvení.
Jsou to společenská setkání s pohoštěním, která jsou v dnešní době nezbytnou součástí různých pracovních schůzek, jednání, večírků, konferencí a dalších firemních akcí. Rauty se nejčastěji konají ve velkých sálech či v zahradě, kde jsou k dispozici švédské stoly, z nichž si mohou hosté vybrat pokrmy dle svého uvážení. My nabízíme pokrmy v teplé a studené formě. Vše se připravuje z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin.
Při využití našich služeb budete mít zajištěno rautové menu, které splní vaše očekávání a připraví vám i vašem hostům nezapomenutelný zážitek. Klademe totiž důraz na maximální kvalitu, čerstvost a špičkový servis. Zaměřujeme se na všechny rauty – od malých rautů na svatby, svatebních hostinách a jiných akcích až po velké rauty malých a velkých firem, sportovních událostí nebo pro privátní klientelu.
Aby zorganizovaný raut splňoval všechna vaše očekávání, je zapotřebí, abyste si nejprve promysleli, jaké máte požadavky a přání týkající se pohoštění, občerstvení či dalších poskytovaných služeb. Na základě toho vám vypracujeme rautové menu, které bude připravené přesně na míru.

Další služby

Nabízíme široké spektrum cateringových služeb.